Vrata

Navrhujeme na míru garážová vrata (sekční, roletová, výklopná) či vjezdové brány (pojezdové i nesené) podle konkrétních parametrů prostoru klienta a podle jeho preferencí. Nabízíme širokou škálu materiálů, barev a dekorů.

Vyplňte náš poptávkový formulář – jediné, co potřebujete, je znát rozměry svého vjezdu.

Vjezdové křídlové brány

Křídlové brány jsou vhodné do úzkých vjezdů. Jedná se o nejoblíbenější řešení vjezdových vrat, které je vhodné téměř pro každého. Křídla brány se otevírají jako klasické dveře dovnitř pozemku. Do křídla je možné včlenit také klasickou otevírací část pro pěší vstup. Na výběr je několik variant řešení křídel vrat a pohonů.

Vjezdové posuvné brány nesené

Posuvné nesené brány jsou technicky vyspělým řešením, které Vám plně zpřístupní otevřený prostor. Výhodou je tento typ brány především pro náročnější klienty nebo pro firemní zákazníky, kteří používají manipulační techniku. Na zemi se mezi sloupky vrat nenachází žádná kolejnice, brána není v přímém kontaktu se zemí.

Vjezdové posuvné brány kolejnicové

Kolejnicové posuvné brány se pohybují po kolejnici, dají se proto použít takřka v libovolných šířkách bez potřeby nákladných konstrukcí. Jediné, co si nárokují, je dostatečné místo po stranách (např. podél plotu nebo zdiva).

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou oblíbeným řešením garáží rodinných domků. Vrata jsou rozdělena do několika částí, které při výsuvu postupně srovnají pod strop garáže. Vrata tak v celé délce vyjedou do prostoru pod stropem, aniž by potřebovaly jakýkoli další prostor před garáží nebo uvnitř (narozdíl např. od vrat výklopných).
Poptávka a kontaktní formulář

Roletová garážová vrata

Roletová garážová vrata jsou prostorově málo náročným řešením. Celá vrata se postupně srolují do konzoly nad vjezdem do garáže. Oproti masívním řešením v podobě sekčních či výklopných vrat se jedná o poměrně lehkou variantu, která nabízí mnoho variant přizpůsobení požadavkům zákazníka.

Poptávka a kontaktní formulář

Výklopná garážová vrata

Výklopná grážová vrata nejsou rozdělena do žádných menších částí a tvoří jednolitou desku, která se při vyklopení přesune do prostoru pod stropem. Toto jednoduché a efektivní řešení vyžaduje prostor před garáží a pod stropem garáže, kterým projde při vyklápění – otevírání garáže.

Poptávka a kontaktní formulář
Ve fotogalerii naleznete dokumentaci z různých stádií práce při instalaci bran a garážových vrat.